Przedłużacze jednogniazdowe

Przedłużacze jednogniazdowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów z zalewaną wtyczką. Wtyczki jakie zalewamy są produkowane na najwyższym poziomie oferując doskonałą ergonomię użytkowania. Każdy przedłużacz przed pakowaniem jest drobiazgowo sprawdzany pod katem poprawności działania. Przedłużacze przed wysyłką są związywane i etykietowane, a każdy zapakowany jest w osobne foliowe opakowanie termozgrzewalne.

LINIA sTANDARD

Produkty cechują się nowoczesnym designem gniazda i wtyczki. Ich atutem jest solidna odgiętka oraz antypoślizgowa perforacja na gnieździe, które zapewniają wygodne i bezpiecznie korzystanie z przedłużaczy. Produkty dostępne są w dwóch rodzajach przewodów przyłączeniowych: OMY o przekrojach 2×1, 2×1,5 oraz H05VV o przekrojach 3×1, 3×1,5 Dodatkowo w wersji H05VV gniazdo przedłużacza zostało wyposażone w klapkę zabezpieczającą.

LINIA PROFESSIONAL

Przedłużacz jednogniazdowy w oponie gumowej H05RR-F z linii Kel Line Profesional. Produkt charakteryzuje się nowoczesnym designem gniazda i wtyczki. Został wykonany z przewodu gumowego co sprawia, że jest odporny na ścieranie, odkształcanie i zginanie. Jego atutem jest zwiększona wytrzymałość dzięki czemu znakomicie sprawdzi się w warsztatach, na placach budowy, w stolarniach oraz jako osprzęt monterów. Solidna odgiętka i antypoślizgowa perforacja na gnieździe zapewniają wygodne i bezpieczne korzystanie z przedłużacza. Przedłużacz posiada stopień ochrony IP44, który zapewnia mu klapka zabezpieczająca gniazdo oraz bryzgoodporna wtyczka. Produkt dostępny jest w kolorze czarnym oraz czerwonym.

LINIA HEAVY DUTY

Produkty wykonane są z najbardziej wytrzymałych przewodów w oponie poliuretanowej H07BQ-F lub gumowej HO7RN-F. Produkty posiadają uniwersalną wtyczkę typu UNI-SCHUKO i gniazdo z klapką zabezpieczającą zwiększającą szczelność do IP44. Izolacja żył przewodu wykonana jest z poliuretanu lub gumy, które charakteryzują się odpornością mechaniczną na ścieranie, zginanie oraz odkształcenia, są odporne na warunki atmosferyczne, kwasy, zasady. Produkty mogą być używane na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Przedłużacze doskonale sprawdzą się w warunkach specjalnych (stocznie, budowy, przemysł). Produkty są przeznaczone dla Klientów najbardziej wymagających. Produkty występują w dwóch przekrojach przewodów: 3×1,5 mm2 i 3×2,5 mm2

Context Menu is disabled by theme settings.