Wtyczki, gniazda i rozgałęźniki EXTREM

Extrem to seria wtyczek i gniazd przeznaczonych do łączenia kabli w najbardziej wymagających warunkach. Wtyczka złączona z gniazdem tworzy zestaw o poziomie ochrony IP54 co sprawia, że złącze zapewnia ochronę przed wnikaniem kurzu, brudu i piasku oraz strumieniem wody z dowolnego kierunku. Wtyczki i gniazda są odporne na uderzenia, uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymałe na nacisk. Wysokiej jakości tworzywa techniczne użyte do wytworzenia wtyczek i gniazd gwarantują im trwałość i niezawodność niezależnie od miejsca, w którym będą używane.

Przedłużacze EXTREM

Extrem to seria przedłużaczy przeznczona do pracy w najbardziej wymagających warunkach. Wysoki stopień bryzgoszczelności zapewnia ochronę przed wnikaniem kurzu, brudu i piasku oraz strumieniem wody w dowolnym kierunku. Produkty są odporne na uderzenia, uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymałe na nacisk. Wysokiej jakości tworzywa techniczne używane do wytworzenia produktów gwarantują im trwałość i niezawodność niezależnie od miejsca, w którym będą używane. Produkty Extrem znajdą szerokie zastosowanie w przemyśle, na budowach, statkach, w fabrykach, wszędzie tam, gdzie niezbędne jest solidne połącznie i bezpieczne złącze.

IP54

Złącze zapewnia ochronę przed wnikaniem kurzu, brudu i piasku oraz strumieniem wody z dowolnego kierunku.

Zastosowanie

Wtyczki i gniazda extrem znajdą szerokie zastosowanie w przemyśle, na budowach, statkach, fabrykach, wszędzie tam gdzie niezbędne jest solidne i niezawodne złącze.

Context Menu is disabled by theme settings.